butelkaRachunek osobisty stał się nieodzownym elementem naszego życia codziennego. Za pośrednictwem konta opłacamy rachunki za media, dokonujemy płatności za zakupy, spłacamy zobowiązania, realizujemy operacje doładowania telefonu, zarządzamy domowym budżetem a nawet zaciągamy kredyt, który jest dostępny w ramach limitu kredytowego naszego rachunku. Aplikacje w jakie zostaje wyposażony dzisiejszy rachunek osobisty nie tylko pozwalają na sprawniejsze realizowanie płatności ale pomagają w zarządzaniu naszymi finansami niczym bezpośredni menadżer czy prywatny doradca finansowy.

Każdy z nas jest inny. Każdy z nas chciałby posiadać indywidualny rachunek osobisty, dopasowany do własnych potrzeb. Znając wymagania przyszłych klientów, banki przygotowują swoje oferty chcąc sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.  Idąc z postępem czasu oraz technologii wprowadzają coraz to nowsze standardy oraz funkcje, które ułatwiają nam codzienne zarządzanie naszymi finansami.

Konto Prestige World jest niedawną nowością wprowadzoną do oferty produktowej segmentu prestige Banku Millennium. Skoro mamy rodzaj klienta ze specjalnej linii zamożnych opłata za rachunek jest adekwatna do zaszeregowania. Miesięczna obsługa rachunku kosztuje 29 zł. Jednak jeśli łączne wpływy zewnętrzne na Konto Prestige World w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynosiły 10.000 zł oraz została wykonana jedna transakcja bezgotówkowa kartą płatniczą wydaną do rachunku powyższa opłata zostanie obniżona do 0 zł.

Konto Prestige World jak sama nazwa wskazuje zapewnia niestandardowe zarządzanie rachunkiem. Jako właściciel konta bezpłatnie wypłacamy gotówkę z bankomatów w kraju jak i na całym świecie, za darmo realizujemy przelewy zagraniczne, w ramach rachunku bezpłatnie prowadzone jest konto walutowe oraz wydawana karta w euro. Wybierając Konto Prestige World możemy dodatkowo korzystać z ubezpieczeń Pakiet Bardzo Pomocny oraz Dokumenty w Podróży i Concierge.

Ubezpieczenia

Pakiet Bardzo Pomocny zapewnia całodobową pomoc medyczną oraz wsparcie fachowców w zakresie różnego rodzaju domowych napraw. W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, posiadacze pakietu mogą skorzystać m.in. z wizyt domowych lekarza i pielęgniarki, w razie zdarzenia losowego – m.in. z interwencji hydraulika, elektryka, ślusarza, szklarza oraz napraw sprzętu AGD/RTV/PC, a także z pomocy w zakresie sprzętu IT – m.in. naprawy smartfona, telefonu, tabletu oraz zakupu urządzenia w razie kradzieży. Pakiet jest bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy od daty otwarcia rachunku. W kolejnych miesiącach za pakiet naliczana jest opłata w wysokości 4,99 zł. Korzystając z Pakietu Bardzo Pomocnego otrzymujemy dodatkowo bezpłatne ubezpieczenie Dokumenty w Podróży, które zapewnia skuteczną pomoc w przypadku utraty dokumentów za granicą.

Usługi

Konto Prestige World pozwala na korzystanie z szeroko rozbudowanego Serwisu Concierge, który zapewnia: informację: turystyczną, biznesową, kulturalną i sportową, w tym dla miłośników golfa,  pomoc w rezerwacji hoteli i restauracji na całym świecie, usługę kalendarzową – przypomnienie o ważnych datach, zorganizowanie i dostarczenie upominków, dostęp do pośredników oferujących bilety na wszelkiego typu wydarzenia kulturalne i sportowe, rezerwację biletów i pomoc w ich dostarczeniu oraz wiele innych informacji i usług przydatnych na co dzień i w podróży.

Istotnymi elementami, które towarzyszą użytkowanemu przez nas rachunkowi są również karta płatnicza oraz limit kredytowy, z którego możemy korzystać w momencie braku własnych środków na finansowanie nieprzewidzianych wydatków.

Posiadaczowi konta osobistego wydawana jest karta Millennium Visa Prestige World. Karta wydawana jest na okres 4 lat. Obsługa i użytkowanie karty jest bezpłatne. Do karty dołączony jest bezpłatny Pakiet Bezpieczeństwa z ochroną ubezpieczeniową.

Limit kredytowy przyznawany jest na podstawie wysokości naszych średnich trzymiesięcznych wpływów na rachunek lub wysokości średnich trzymiesięcznych obrotów wykonywanych na koncie. W ramach promocji do 31.12.2015 r opłata za udzielnie limitu w rachunku nie jest naliczana.