W niebezpiecznym okresie kryzysu, utrzymujących się czerwonych indeksów giełdowych, każdy posiadający nawet najmniejszą kwotę własnych oszczędności nie chciałby jej stracić. Dlatego z wielkim  niepokojem spoglądasz na zawirowania rynku światowego, w którym nawet największe potęgi zaczynają tonąć.

Wielu z nas zastanawia się czy wręcz całkowicie nie wycofać swoich wszystkich oszczędności i zamknąć ich we własnym sejfie. Nie będą one zarabiać, ale będą bezpieczne. Możesz spać spokojnie. Ja myślę, że nie.

Fakt, może dziś to nie czas na ryzykowne lokowanie środków, ale czy nie jest prawdą, że najwięksi gracze zyskują najwięcej w okresie dołka giełdowego, kupując akcje po zaniżonych cenach.

Jednak giełda to sposób szybkiego zarobku jak i możliwość wielu strat. Jest wysoko ryzykowna, dlatego zostawmy ją dla profesjonalistów. Ty przeciętny „zjadacz chleba”, chcąc czuć bezpieczeństwo własnych oszczędności skorzystaj z wielu dostępnych na rynku ofert lokat lub rachunków oszczędnościowych.

Zysk może będzie niższy ale ryzyko straty ciężko zarobionej gotówki jest minimalne. To chyba jedne z lepszych propozycji na tak niepewne czasy. A zysk wcale nie jest taki mały.

Polbank w Koncie Mocno Oszczędzającym w ramach trwającej promocji proponuje oprocentowanie o wartości 5,25%. Oprocentowanie stałe nieuzależnione od kwoty, ani okresu na jaki ulokujesz środki. Dodatkowo bank nie wymaga minimalnej kwoty wpłaty, nie pobiera również żadnych opłat związanych z rachunkiem.

Pieniądze możesz wpłacać i wypłacać kiedy chcesz, w dowolnym momencie trwania umowy rachunku.

Jedynym minusem oferty jest obowiązek posiadania w Polbanku rachunku osobistego, z którego dokonujesz wszelkich operacji finansowych dotyczących rachunku oszczędnościowego.

Zatem Konto Mocno Oszczędzające w Polbanku jest bardzo korzystną a zarazem bardzo bezpieczną ofertą stawiając produkt na najwyższej półce w rankingu rachunków oszczędnościowych.

Bank Konto Rachunek osobisty
Oprocentowanie
BNP Paribas Fortis Konto WIĘCEJ Oszczędnościowe Tak 5,8%
Polbank
Konto Mocno Oszczędzające Tak 5,25%
ING Bank Śląski OKO Nie 5,25%
Lukas Bank Rachunek Oszczędzam Tak 4,86%
Toyota Bank Konto Oszczędnościowe Tak 4,85%
Bank DnBNord Konto Oszczędnościowe Nie 4,6%

Konto Mocno Oszczędzające pozwala na to by oszczędności mogły zarabiać na siebie przy minimalnym ryzyku strat. A Ty noc możesz poświęcić na spokojny sen i gromadzenie kolejnych złotówek do swojego portfela.