W ostatnim czasie Polbank konsekwentnie uatrakcyjnił ofertę przeznaczoną dla swoich najbogatszych klientów. Grono najwęższej grupy osób, której uczestnikiem zostajesz posiadając lub przenosząc do banku aktywa o wartości powyżej 75.000 zł na dowolne produkty depozytowe oraz inwestycyjne czego przykładem mogą być konta, lokaty, fundusze inwestycyjne.

Jako jeden z nielicznych możesz korzystać z rachunku osobistego wyposażonego w szereg atrakcyjnych usług, rozszerzonej wersji przywilejów oraz osobistego doradcy, który otoczy Cię indywidualną opieką finansową jako członka Bankowości Prywatnej. Na liście głównych punktów oferty oraz niedawno wprowadzonej nowości znajduje się przede wszystkim usługa Concierge oraz karta płatnicza MasterCard PayPass.

Usługa Concierge obejmuje osiem kategorii – dziedzin z życia. W ramach usługi możesz liczyć na pomoc związaną z domem, samochodem, podróżami, kulturą i sztuką, sportem, restauracjami i życiem nocnym, modą i stylem oraz ekostylem. Co ważne zakres realizacji usług obejmuje nie tylko Polskę, ale także zagranicę. Możesz np. zażyczyć sobie zarezerwowania stolika w paryskiej restauracji, zrobienie zakupów z doradcą w najmodniejszych butikach Mediolanu czy kupna biletów na wyścig Formuły 1 w Azji. Dla kierowcy bank przygotował m.in. usługę holowania pojazdu, dostarczenia paliwa na trasie, organizacji pomocy tłumacza oraz prawnika. Jako podróżnik otrzymasz poradę w zakresie wyboru hoteli na całym świecie. W ofercie znajduje się także wyczarterowanie jachtu, samolotu oraz zapewnienie opieki doświadczonego przewodnika. Osoby, które myślą o ekologicznych wakacjach otrzymają pełną informację na temat wypoczynku i rezerwacji w biohotelach i certyfikowanych gospodarstwach agroturystycznych oraz ekologicznych SPA. Podsumowując usługa potrafi zaspokoić nawet najbardziej wygórowane zachcianki przy wysokim poziomie realizacji.

Karta debetowa MasterCard PayPass wydawana do rachunku wyposażona została w nowoczesną technologię umożliwiającą realizację płatności zbliżeniowych – MasterCard PayPass. Razem z kartą otrzymujesz bogaty pakiet ubezpieczeń obejmujący m.in. zwrot gotówki wypłaconej z bankomatu w przypadku kradzieży w ciągu 4 godzin od wypłaty, pokrycie kosztów wymiany zamków i dorobienia kluczy w sytuacji kradzieży, a także odszkodowanie w przypadku śmierci lub trwałego inwalidztwa, czy np. gwarancję najniższej ceny dokonanych zakupów. Dodatkowo zostajesz objęty programem lojalnościowy MasterCard Rewards, w którym za każde wydane w formie bezgotówkowej 5 zł otrzymujesz 1 punkt. Zebrane punkty możesz wymieniać na atrakcje z pięciu kategorii: podróże, adrenalina, aport  i czas wolny, akcesoria oraz dzieci i rodzina. Do wyboru jest wiele aktywności takich jak: jazda bolidem wyścigowym, wyprawa konna, lot widokowy helikopterem, kurs sushi dla dwojga, a także produkty np. telefony, netbooki, aparaty fotograficzne, czy też klocki LEGO lub hulajnoga dla dzieci. Karta wydawana na okres 2 lat, całkowicie bezpłatna.

Poza tym rachunek jako narzędzie finansowe prowadzony jest bezpłatnie (miesięczna opłata 20 zł w ramach trwającej do końca 2012r promocji nie będzie naliczana jeśli w ciągu miesiąca wykonasz co najmniej 3 transakcje kartą debetową na łączną kwotę przynajmniej 1.500 zł).

Bezpłatne są również przelewy wewnętrzne, całkowita obsługa zleceń stałych oraz przelewy zewnętrzne realizowany za pośrednictwem intrenetu. Koszt, z którym musisz się liczyć wykonując operacje płatnicze to opłata naliczana za przelew zewnętrzny realizowany w placówce banku 7 zł/każdy przelew oraz przelew realizowany za pośrednictwem serwisu telefonicznego Polbank24. Tutaj bank nalicza 3 zł od każdego zaksięgowanego przelewu.

Atrakcją oferty jest oprocentowanie rachunku, które wynosi 1,6% dla kwoty do 9.999,99 zł; 1,6% + wartość stawki WIBOR 1M dla kwoty minimum 10.000 zł oraz w ramach trwającej do 16.03.2012r promocji wypłata gotówki z bankomatów na całym świecie jest bezpłatna.

Dodatkowo jako właściciel rachunku możesz skorzystać z Lini Wspierającej. Minimalny miesięczny dochód przelewany na rachunek w Polbanku, który umożliwia otwarcie Linii Wspierającej wynosi 1.200 zł. Oprocentowanie Linii Wspierającej wynosi 13,9%, a opłata za jej uruchomienie w wysokości 1% przyznanego limitu.

Dla posiadaczy rachunku osobistego lub karty kredytowej bank przygotował pakiety ubezpieczeniowe Komfort oraz Rozszerzony w wariancie indywidualnym i rodzinny. Wariant rodzinny obejmuje opiekę medyczną ubezpieczonego, jego współmałżonka lub partnera oraz dzieci do 26 roku życia. Ubezpieczenie nie ogranicza liczby dzieci, które mogą zostać objęte ochroną. W przypadku pakietu Prestiż Senior, do którego mogą przystąpić klienci posiadający Konto Bankowości Osobistej oraz ich bliscy, którzy ukończyli 64 rok życia – nie ma ograniczenia wiekowego zakończenia ochrony ubezpieczeniowej. Podstawowy Pakiet Komfortowy zapewnia konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów,  a także przeprowadzenie 39 rodzajów badań diagnostycznych  i laboratoryjnych bez skierowania. Jego cena w wariancie indywidualnym to 25 zł miesięcznie, natomiast w wariancie rodzinnym 55 zł. Pakiet Rozszerzony indywidulany, którego koszt wynosi 60 zł miesięcznie (w wariancie rodzinnym 130 zł), obejmuje nieograniczony dostęp do lekarzy wszystkich specjalizacji, 136 rodzajów badań laboratoryjnych, 27 badań diagnostycznych, a także szczepienia przeciwko grypie  i żółtaczce. Ochrona ubezpieczeniowa dla pakietów Prestiż, dostępnych wyłącznie dla klientów Bankowości Osobistej, została dodatkowo rozszerzona o zwrot świadczeń szpitalnych, opiekę stomatologiczną oraz koszty leczenia za granicą w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń, jakie mogą mieć miejsce w czasie podróży. Pakiet Prestiż Senior umożliwia dostęp do 9 najczęściej wybieranych lekarzy specjalistów, 39 specjalistycznych badań lekarskich, RTG, rehabilitacji oraz bogaty zakres medycznych usług assistance i infolinii medycznej. MediKomfort umożliwia nieograniczone korzystanie z usług renomowanych placówek medycznych takich, jak: Enel-Med, Medycyna Rodzinna, Dantex-Med., CM LIM i Multi-Med. W przypadku placówek, które nie są placówkami partnerskimi, ubezpieczyciel zwraca 100% kosztów poniesionych za usługi medyczne. Zwrot następuje w terminie do 2 dni roboczych od otrzymania przez ubezpieczyciela wymaganej dokumentacji. Pełna lista placówek partnerskich dostępna jest na stronie www.uniqa.pl.