dolceSuper Duet to kolejna akcja promocyjna Toyota Banku, w której możemy zyskać oprocentowanie środków na lokacie rzędu 3% w skali roku i gwarancję wypłaty gotówki  140 zł w postaci bonusu. Dziś tak korzystne warunki do osiągnięcia w dziedzinie oszczędności są rzadkością, sprawdźmy więc co należy zrobić by nasze ulokowane pieniądze pracowały na nas w duecie.

Powyższa propozycja jest bardzo kusząca i jeśli posiadamy wolne środki, które chcemy ulokować w najbliższym czasie na lokacie bankowej warto się nad nią zastanowić.

Jak sama nazwa wskazuje „Super Duet” to nie jedna lokata oferująca podwójną opcję zarabiania pieniędzy lecz dwa depozyty o różnych parametrach. Ale zacznijmy od początku. Promocja przeznaczona jest dla osób posiadających w Toyota Banku rachunek osobisty Konto Jedyne. Aby otrzymać nagrodę 140 zł rachunek musi być aktywny do zakończenia akcji czyli do dnia 04.03.2016 roku. Miesięczna obsługa konta kosztuje 2,49 zł (z możliwością obniżenia do 0 zł) a więc w najlepszym przypadku nie zapłacimy za posiadanie rachunku nic a w najgorszym prowadzenie konta kosztować nas będzie niecałe 15 zł (licząc czas trwania promocji). Nie jest to zbyt wygórowana cena jeśli na koniec oprócz wypracowanych odsetek z ulokowanych na lokatach środków dostaniemy dodatkowe 140 zł.

Kolejnym krokiem jest założenie dwóch depozytów. Z warunków promocji wynika, że jako pierwszą musimy założyć lokatę Plan Depozytowy na okres 80 dni. Kwota jaką ulokujemy na rachunku lokaty wynosi od 3.000 zł do 7.000 zł. Oprocentowanie środków wynosi 3% w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu lokaty. Ze względu na dość krótki okres trwania umowy mamy pewność, że nie zamrażamy środków i jesteśmy skazani na długo oczekiwanie na zyski.

Oprócz lokaty Plan Depozytowy na 80 dni musimy zostać właścicielem lokaty Depozyt Plus. Parametry powyższej oferty różnią się zdecydowanie od Planu Depozytowego. Lokata Depozyt Plus jest ofertą zakładaną na okres 6 miesięcy. Minimalna kwota jaką możemy ulokować na rachunku lokaty wynosi 5.000 zł. Środki oprocentowane są wartości 2,6% w skali roku.

Obie lokaty spełniają warunki promocji przy minimalnym saldzie rachunku. A więc możemy wziąć udział w konkursie posiadając minimum 8.000 zł. W momencie zakończenia kampanii posiadamy gwarancję wypłaty 140 zł. Analizując oferty depozytów przy standardowej lokacie otwartej na okres 6 miesięcy o podobnym kapitale początkowym możemy spodziewać się o wiele niższych przychodów nawet o połowę niż te gwarantowane przez Toyota Bank. Akcja trwa do 18.08.2015 r.